*** Hotel ABE ubytování Praha 2

Hotel Praha 2 ABE Ubytování Praha hotel ABE:
Secesní budova hotelu ABE se nachází přímo v centru hlavního města Prahy, nedaleko Václavského náměstí. Znovuzrozená „Zlatá Praha“, jakou je někdy nazývána, je jednou z nejstarších metropolí, nacházející se v samém srdci Evropy. Moderně zařízený hotel nabízí ubytování v hotelových pokojích a k dispozici má také apartmány. Součástí hotelu ABE je příjemná restaurace rodinného typu.

Praha ABE hotel ubytování:
ABE hotel nabízí ubytování v jedno, dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vkusně zařízeny a součástí každého z nich je TV, SAT, vlastní sociální zařízení ( sprcha, wc, umyvadlo ) a samozřejmostí je také připojení na internet. Pro náročnější jsou k dispozici rodinné apartmány, které mají ještě navíc kuchyňský kout. Všechny pokoje jsou zařízeny tak, aby hosté mohli využívat požadovaný komfort, ale současně i moderní zařízení.

ABE ubytování hotel Praha hotelová restaurace:
Hotel ABE nabízí posezení v hotelové restauraci, která je stylová s příjemnou obsluhou a kde se podávají bohaté snídaně formou švédského stolu a jsou již zahrnuty v ceně pobytu. Mimo snídaně můžete v restauraci posedět na obědě, nebo romantické večeři. Součástí restaurace je salonek s kapacitou 20 - 30 osob vhodný pro pořádání seminářů a salonek s kapacitou až 50 osob určený k pořádání soukromých oslav.

Hotel ABE Praha ubytování hotelové služby:
Přímo u hotelu ABE se nachází volná parkovací místa na ulici, mimo jiné hotel disponuje garážemi. Další hotelové služby zahrnují např. zajištění transferu z letiště, pořádání rodinných oslav, seminářů, nebo školení v salonku, který je součástí hotelové restaurace. Na recepci, která je otevřena nonstop pro Vás personál zajistí okružní jízdu Prahou s kvalifikovaným průvodcem, vstupenky do divadla, či celodenní zájezdy do turisticky zajímavých měst.
Hotel Praha 2 ABE - Služba na recepci je 24 hodinHotel Praha 2 ABE -  je k dispozici připojení na internetHotel Praha 2 ABE - K hotelu přísluší parkovištěHotel Praha 2 ABE - disponuje restauracíHotel Praha 2 ABE - disponuje vinárnouHotel Praha 2 ABE - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Praha 2 ABE - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Praha 2 ABE - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Praha 2 ABE - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Praha 2 ABE - na pokojích je telefon